artikel van skepp
artikel van skepp uit wonder
bericht uit het forum
nieuws van zusterorganisatie
nieuws van skepp
nieuws uit de pers
recent bericht uit het forum
Op zaterdag 5 juni viert SKEPP zijn 20-jarig bestaan met een reeks boeiende voordrachten, creatief aan elkaar gepraat door mentalist Gili. Van nonsens in het dagelijks leven tot onzin in de academische wereld, van "alternatieve geneeskunsten" tot psychopathologie en vreemde waarnemingen ... is er in twintig jaar wat veranderd en hebben we met SKEPP daar wat aan bijgedragen?
Over deze onderwerpen en meer spreken SKEPP-boegbeelden Tim Trachet, Geerdt Magiels, Etienne Vermeersch, Griet Vandermassen en Wim Betz. En als gastspreker verwelkomen we de voorzitter van onze Britse zusterorganisatie ASKE, Michael Heap!
Het volledige programma en inschrijven: http://skepp.be/activiteit/20-jaar-skepp
Bevestig je inschrijving. Om een idee te krijgen van het aantal bezoekers, zodat iedereen een stoel heeft en een drankje op de receptie.