artikel van skepp
artikel van skepp uit wonder
bericht uit het forum
nieuws van zusterorganisatie
nieuws van skepp
nieuws uit de pers
recent bericht uit het forum
Solvo, groothandel in acupunctuurtoestellen, is september 2010 failliet gegaan.
http://www.e-trends.nl/shop/hua-han-ooracupunctuur-stimulator/11/31/95/
Het behandelingsprincipe van de Hua Han technologie is gebaseerd op het recent wetenschappelijk onderzoek dat aantoonde dat de elektrische weerstand van een ooracupunctuurpunt bij ziekte of pijn tussen de 10 en 50 keer lager ligt dan in gezonde toestand.
.
Dat betekent dus dat bij een verstoring van een bepaald orgaan, weefsel of gewricht deze verstoring ook te meten zal zijn in het oor.
.
Het Hua Han apparaat meet en regulariseert deze verstoringen automatisch: de ooracupunctuurpunten met een lagere weerstand (= bij ziekte of pijn) worden gedetecteerd door het apparaat en er wordt automatisch een stimulus gegeven om de normale elektrische weerstand in het oor opnieuw te bereiken.
.
Op deze manier wordt het lichaam opnieuw geregulariseerd en kunnen uw klachten verdwijnen.
Lees en herlees dat daar "kunnen" staat en dat zónder dit apparaat uw klachten ook kunnen verdwijnen. Alleen kost dat 325€ minder.
In de video wordt 92% als succespercentage gesteld, terwijl ik het "recente wetenschapelijk onderzoek" niet kan vinden.
Zie ook: http://skepp.be/apparatuur/auriculogie
HUA HAN STIMULATOR